Miasto Myszy w Kołobrzegu – co warto wiedzieć?

Miasto Myszy w Kołobrzegu jest niebanalną propozycją, która znajduje się na mapie miasta. Miło można spędzić tutaj czas, nie tylko wybierając się na latarnię morską, czy rejs statkiem.

Co trzeba wiedzieć o mieście Myszy w Kołobrzegu?

Warto jest skusić się na niebanalną propozycję miejsca wartego uwagi. Bez wątpienia do tej kategorii zalicza się właśnie Miasto Myszy w Kołobrzegu. Jest to bardzo ciekawe miejsce, znajdujące się przy głównej ulicy. Nie jest trudno się tutaj odnaleźć, gdyż szyld tej atrakcji jest widoczny już z daleka.

Ciekawostką jest to, że w tym budynku znajdują się żywe myszy. Dzięki temu, że dostępne jest tam zobaczenie żywych myszy bez problemu można zobaczyć je w różnych tematycznych propozycjach. Na miejscu dostępnych jest kilkaset żywych stworzeń. Cała atrakcja nie jest szczególnie duża pod względem powierzchni, jednak poszczególne ekspozycje są przygotowane w taki sposób, że są one bardzo ciasno poustawiane jedna obok drugiej.

Miasto Myszy w Kołobrzegu jest jedną z tych atrakcji, które są nietuzinkowe nie tylko na mapie miasta, ale również na terenie całego kraju

Kołobrzeg jest bardzo pięknym miastem, w którym jest dużo ciekawych miejsc do zwiedzenia. Miasto Myszy nie jest jednak atrakcją, którą można oglądać gdziekolwiek indziej. W związku z tym bez wątpienia warto zwrócić na nią uwagę w wolnym czasie. Nie jest to miejsce, w którym spędzi się kolejne godziny, więc dzięki temu w szybkim czasie można skusić się na coś nowatorskiego. Miasto Myszy w Kołobrzegu to jedna z tych ciekawych miejscówek, które warto mieć na uwadze podczas nawet krótkiego pobytu w tej nadmorskiej miejscowości.