Niezłomna drużyna pokonuje Błyskawicę Reda w III rundzie Pucharu Polski

Nasz zespół udowodnił swoją siłę i determinację, stojąc twarzą w twarz z piątoligową ekipą Błyskawicy Reda w trzeciej rundzie regionalnej rywalizacji o Puchar Polski. Spotkanie rozpoczęło się w czwartek o 17:00 i po pełnym emocji meczu, zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 2:1 (0:0). Co więcej, udane starcie zapewniło nam miejsce w IV rundzie, która odbędzie się za dwa tygodnie.

Decydujący cel został zdobyty przez Dmitry Rodnenoka w ostatnich chwilach spotkania – dokładnie w 91. minucie, czym zapewnił zwycięstwo naszej drużynie. Warto jednak wspomnieć, że kilka minut wcześniej Filip Śliżewski doprowadził do remisu, a goście pierwsi zdobyli bramkę. Mimo to, nasz zespół nie poddał się i kolejny raz podczas tej edycji zawodów, odwrócił losy meczu na swoją korzyść, demonstrując niezłomny charakter.

Tego dnia na boisku pojawili się głównie gracze, którzy przez dłuższy okres mieli ograniczone możliwości gry. Mimo to, udowodnili, że dysponujemy niezwykle zrównoważoną i zdolną kadrą w tym sezonie. Za to należą im się brawa!

Kolejne wyzwanie czeka nas już w sobotę. O godzinie 11:00 nasza drużyna będzie miała zaplanowany mecz ligowy, gdzie staną do rywalizacji z Sztormem Kosakowo.