Sopockie Miasteczko Noworoczne

Na ulicach Sopotu są już widoczne liczne świąteczne zdobienia i iluminacje. Otwarte zostało również lodowisko. Natomiast tradycyjne Sopockie Miasteczko Noworoczne zostanie otwarte 24 grudnia 2022 roku! Miasteczko będzie dostępne dla mieszkańców Sopotu oraz turystów, aż do 8 stycznia 2023 roku. Na miejscu czekać będzie wiele atrakcji.

Na miejscu zrealizowane zostaną koncerty polskich i ukraińskich kolęd, sylwestrowe zabawy dla dzieci, karuzela, przedstawienia w Muszli Koncertowej, animacje na lodzie. Łasuchy będą mogły skosztować regionalnych przysmaków w strefie gastronomicznej. W ofercie pojawią się m.in. pierogi gruzińskie, minipączki, kiełbasa z cebulą, bigos, karkówka, kaszanka, dania z grilla, dania z ziemniaka, placki, ciasta, gofry, smażone oscypki, cebularze, chleb ze smalcem, likiery, grzaniec.

Przemowę wygłosi też Prezydent Miasta Sopot życząc wszystkim wszystkiego najpiękniejszego na czas świąt oraz zbliżający się nowy rok. Wiadomo już, ze miasteczko będzie czynne w godzinach popołudniowych oraz wieczorami. Koniecznie trzeba wybrać się w to niezwykłe miejsce wraz ze swoimi dziećmi. Jesteśmy przekonani, że zabawa na karuzeli na długo pozostanie w sercach najmłodszych mieszkańców Sopotu.