Sopot – Miasto dla wymagających turystów

Niewiele jest miejsc na mapie polski, które w pełni zadowolą najbardziej wybrednych turystów. Jednym z takich miast jest Sopot. Kurort, do którego co roku zjeżdża śmietanka towarzyska z całego kraju.

Sopot jest wyjątkowym miastem, choć niewielki to jednak z sąsiadującą od północy Gdynią i od południa Gdańskiem stanowi spokojną enklawę w dużej aglomeracji miejskiej. Znany jest zarówno z największej liczby przedsiębiorców na obywatela, jak również z najdroższych nieruchomości w Polsce.

Pięknie usytuowany, z uroczą, niską zabudową kameralnych kamieniczek. Od wschodu graniczy z zatoką Gdańską, przy której rozpościerają się piękne piaszczyste plaże oraz najdłuższe drewniane molo w Europie, znajdujące się w centralnej części Sopotu.

Od zachodu z kolei okala je pagórkowaty teren porośnięty pięknym lasem. Jest to Trójmiejski Park Krajobrazowy, pełny ścieżek rowerowych oraz tras spacerowych.

W Samym Sopocie można wynająć wiele luksusowych apartamentów na wynajem. Jedną z firm, która zajmuje się najmem apartamentów na krótki termin w tym mieście jest operator nieruchomości BillBerry Apartments.

Wszystkie apartamenty na wynajem w Sopocie umiejscowione są w najlepszych lokalizacjach miasta, dzięki czemu wszędzie będziemy mieli blisko. Są doskonale wyposażone we wszelki niezbędny asortyment. Posiadają kuchnię, łazienkę oraz salon z sypialnią.

Jest to zdecydowanie najlepsza oferta, którą naprawdę warto rozważyć przyjeżdżając do Sopotu. Apartamenty na wynajem dają nam o wiele lepszy komfort pobytu niż pokoje hotelowe, w których zazwyczaj jest głośno oraz tłoczno. Tutaj mamy pełną przestrzeń dla siebie, spokój oraz bliskość pełnej infrastruktury: restauracji, barów, pubów, klubów czy dyskotek.

W razie pilnej potrzeby mamy też numer telefonu do opiekuna apartamentu, który przyjdzie nam z pomocą. Jest to zatem znakomita opcja, dla bardzo wymagających klientów, którzy pragną przyjechać nad polskie morze. Bez względu czy odbędzie się to w terminie wakacyjnym, czy też poza sezonem.