Trójmiejskie Forum Deweloperskie: Zapowiedź spotkania ekspertów branży nieruchomości w Hotelu Radisson Blu

Przygotowania do kolejnej odsłony Trójmiejskiego Forum Deweloperskiego, które ma się odbyć w najbliższy czwartek, 21 marca, w sopockim Hotelu Radisson Blu, są już na pełnym ujęciu. To ważne wydarzenie dla branży nieruchomości jest organizowane przez Oddział Trójmiejski Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Jego głównym celem będzie szczegółowa analiza aktualnej koniunktury na rynku nieruchomości oraz prognozowanie przyszłych trendów.

Poczet prelegentów zapowiada interesujące wystąpienia i dyskusje. Na liście mówców znajduje się między innymi Katarzyna Kuniewicz, dyrektor badań rynkowych w firmie Otodom Analytics. Jej prelekcja nosi tytuł „Czy popyt jest płochliwy jak sarenka?”. Z kolei Mariusz Sokołowski, partner w agencji Prostrategic Communication, planuje skupić swoje wystąpienie na temacie zarządzania kryzysowego pod hasłem „Jak nie dolewać oliwy do ognia, czyli jak ugasić kryzys?”.

Założeniem programu forum jest także zorganizowanie paneli dyskusyjnych, które pozwolą na głębsze zrozumienie i omówienie kluczowych problemów, z którymi obecnie boryka się rynek nieruchomości.