Zaginięcie 46-letniego Marka Sołtysika – apel sopockiej policji

W Sopocie trwa poszukiwanie 46-letniego mężczyzny, Marka Sołtysika, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Mężczyzna ten ostatni raz był widziany 30 października 2023 roku w momencie opuszczania swojego domu i od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Nie nawiązał on komunikacji ani z najbliższą rodziną, ani ze znajomymi.

Marek Sołtysik to mężczyzna o bardzo wysokim wzroście – około 190 cm, z budową ciała typowo szczupłą. Charakteryzuje się jasnymi, krótkimi włosami. W dniu kiedy zaginął nosił kurtkę w barwach niebieskiego i granatu, pomarańczową bluzę z kapturem dobrze widocznym na tle reszty ubrania, jeansowe spodnie w kolorze niebieskim, zieloną czapkę oraz białe buty sportowe. Dodatkowo, na co dzień używa okularów o czarnych oprawkach i miał przy sobie szary plecak.

Zwracamy się do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego Marka Sołtysika. Wszystkie informacje są dla nas cenne. Prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie, która znajduje się przy ulicy Armii Krajowej 112A, pod numerem telefonu 47 74 26 222. Można też wykorzystać uniwersalny numer alarmowy 112.