Sopot: Gdzie zjeść hot doga z prawdziwym złotem? Restauracja "Polska Kiełbasa" ma go w ofercie!

W uroczej miejscowości Sopot, znanej ze swojej wyjątkowej atmosfery, Szymon Czerwiński prowadzi niepowtarzalne miejsce o nazwie „Polska Kiełbasa”. Zaskakującą atrakcją jest tam hot dog „Gold is the New Black”, którego unikalność polega na obecności prawdziwego złota. Czerwiński zapewnia, że tak nietypowy dodatek do popularnej przekąski cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

„Polska Kiełbasa” pod wprawnym kierownictwem Szymona Czerwińskiego działa od kilku lat, ale dopiero od trzech ostatnich lat goście mogą skosztować jej specjałów w Sopocie. Podczas rozmowy z Business Insider Polska, Czerwiński bez wahania odpowiada na pytanie o popyt na hot doga ze złotem: „Czy sprzedaje się? Oczywiście, że tak!”.

Przedsiębiorca przyznaje, że choć obecny sezon letni dopiero się rozkręca, to jeszcze w poprzednim roku potrafiło sprzedać się nawet 15-20 luksusowych hot dogów dziennie. Cena jednego wynosi 99 złote i 99 groszy, co nie wydaje się odstraszać klientów.

Czerwiński ujawnia, że niektórzy próbują złotego hot doga tylko dla chęci zrobienia niecodziennych zdjęć do mediów społecznościowych. Ale są też tacy klienci, którzy do smaku przekąski z luksusowym dodatkiem wracają wielokrotnie. Nie brakuje osób, które podczas każdego dnia swojego pobytu w Sopocie decydują się na ten wyjątkowy hot dog.

Zdarza się, że do „Polska Kiełbasa” przychodzi grupa znajomych i każdy zamawia hot doga ze złotem. Jak mówi Czerwiński, takie zamówienia potrafią przekroczyć wartość tysiąca złotych. To dowód na to, że unikalne połączenie smaku i luksusu jest w stanie przyciągnąć nawet najbardziej wymagających smakoszy.